Info pro účastníky

INFO PLATÍ POUZE PRO PŘIHLÁŠENÉ A "ZAPLACENÉ" ÚČASTNÍKY, VIZ POLOŽKA ÚČASTNÍCI.

DŮLEŽITÉ INFO (-:

ZAČÁTEK A KONEC FESTIVALU

V pátek 4. března se můžete přijít ubytovat do festivalových hotelů od 18.30 do 19.45 hodin (přijďte raději prosím dříve, ve 20 hodin festival zahajujeme). Ukončení je v neděli 6. března ve 13.00 hodin.

MÍSTO KONÁNÍ
Akce se koná ve škole ZŠ Nedvědova Olomouc (Nedvědova 17, 779 00 Olomouc), viz mapa, ev. mapa na mapy.cz.
! Pozor v blízkosti je ještě ZŠ Heyrovského - tam to není!!!
GPS: 49°34'50.897"N, 17°14'35.890"E.

DOPRAVA NA MÍSTO KONÁNÍ
Viz pravý info box s mapkou.

UBYTOVÁNÍ
Spí se ve třídách školy, na vlastních karimatkách a ve vlastních spacácích.

HRNEK
Po dobu celé akce je zajištěn pitný režim, prosím vezměte si hrneček.

STRAVA A PITÍ
Je v ceně akce a je zajištěno takto (pátek: z vlastních zásob, sobota: snídaně, oběd, svačiny a večeře, neděle: snídaně, svačina, oběd). Budete-li mít málo, bude k dispozici kavárna s "bufetem". Po celou dobu akce bude zajištěno něco k pití pro všechny účastníky.

OBLEČENÍ
Během akce - ideálně skautské neformální oblečení, např. oddílové, střediskové tričko, či tričko z nějaké skautské akce + šátek, ale ani toto není podmínkou, oblečte se tak aby bylo vám fajn. (-:
Na sobotní večer prosím dress code ve stylu CREATIVE BLACK TIE (u pánů ideálně s motýlkem), pokud nemůžete, tak se pokuste k tomuto "dress codu" alespoň přiblížit, stačí například slušnější kalhoty a košile s motýlkem (-: A boty řešit nemusíte! Postačí papuče.
Vezměte si prosím i sportovnější oblečení na venek (obuv i oblečení), třebas se vám to bude hodit. Bude. (-:
Kroj není potřeba, ale chcete-li si jej vzít, klidně si ho vezměte.

PŘEZŮVKY A OBUV DO TĚLOCVIČNY
Vezměte si prosím přezůvky (bačkůrky), většinu akce strávíme ve škole, tak ať vás nezebou nožičky. A vy, kteří si vyberete program v tělocvičně (Ferda Mazal - pohybové hry), vezměte si prosím čisté tenisky se světlou podrážkou.

BAZÉN A SPRCHY
Na akci bude možné navštívit festivalový bazén, chcete-li této možnosti využít, vezměte si klasické plavky (ne šortky!) a ručník, ev. i župánek. K dispozi budou také sprchy.

KONTAKT PRO ZMATKUJÍCÍ (-:
Kdybyste bloudili, zmatkovali, nebo nemohli cokoliv najít, uložte si číslo na Blizzarda, který vás ev. navede: 737 784 094.

PRAVIDLA AKCE
Myslíme si, že jsme všichni na stejné lodi, přesto pár základních pravidel:
1/ V celém areálu školy i v jeho okolí je zákázáno kouření.
2/ Během akce je zakázáno konzumovat alkohol a jiné "dobroty".
3/ Během akce (pokud to není nezbytně nutné) se pohybuji v areálu školy, nebo na místech, kde bude probíhat program.
4/ Dbejte prosím pokynů organizátorů.

 

DALŠÍ INFO, KTERÉ SE VÁM MŮŽE HODIT (-:

KAVÁRNA
Po celou dobu konání akce bude k dispozici kavárnička, kde bude možnost si koupit něco na zub, něco zakousnout a dát si kafe, čaj, pokecat apod.
 

PRODEJNA JUN
Chcete-li si objednat libovolné zboží z JUNu (www.junshop.cz), můžete a dovezou vám ho až na akci. Podrobnosti zde.

HUDEBNÍ NÁSTROJE
Pokud máte hudební nástroj (libovolný) a umíte na něj hrát, vezměte ho prosím s sebou, večer (i během) dne bude určitě možné ho využít. Večer se vás určitě sejde víc a bylo by škoda neladit s ostatními.

VÝBĚR PROGRAMŮ
Od 18. ledna si ti, kteří jsou přihlášení a zaplatili mohou vybírat programy.Pokud jste řádně přihlášení a zaplatili jste a nedošel vám email o rezervaci programů, ozvěte se na zahradnik.honza@gmail.com, 737 147 093 (Střelec).

DROBNÉ NA ÚTRATU
Vezměte si s sebou "drobné" na kafe, zákusek z "kavárny", ev. další drobnou útratu, např. z prodejny JUN.

PROPAGACE
Chcete-li cokoliv propagovat (např. vaši základnu, akci apod.), vyrobte si libovolný plakát/leták a propagujte, k dispozici budou šňúry a kolíčky, stoly, ... (nic prosím nikam nelepte!).


SELFIE TYČ
Není povinná, ale může se hodit (-: Je to přecejen festival, kde bude spoustu celebrit, včetně tebe! (-:

WIFI, NOTEBOOKY A JINÁ CHYTRÁ ZAŘÍZENÍ
Určitě přibalte i další dokumentační techniku (foťáky, chytré telefony, ...), budeme rádi, když si odvezete i tyto elektronické vzpomínky! K dispozici bude místní wifi.
 
BAZAR
Máte-li doma něco na výměnu, klidně to vezmtě s sebou. A na místě vyměňte/prodejte/darujte. Myslíme hlavně skautské vybavení apod.
 
K ZAKOUPENÍ KNIHA HER
Na místě bude k zakoupení kniha Hry a hraní od Ferdy Mazala, kde je na 800 her a hraní do klubovny, přírody i kamkoliv, cena cca 255 Kč.
 
 

 

VAŠE DALŠÍ DOTAZY

Další případné (i nepřípadné (-:) dotazy směřujte už teď na organizátory. Vůbec se nebojte, jen do nás (-:
 

 

Místo konání akce je zde, nebo viz mapa níže.

GPS: 49°34'50.897"N, 17°14'35.890"E.

Doprava na místo pro olomoučáky:

Dojděte pěšky ke škole ZŠ Nedvědova (poblíž Hotelového domu), nebo dojeďte tramvají na zastávku "Fakutní nemocnice" a pak přijďte ke škole, je to ze zastávky tak 3 minuty chůze, směrem do sídliště (ne k nemocnici), cesta od zastávky tramvaje bude značená fáborky.

Doprava na místo pro ostatní:

Autem: Dojeďte na místo autem a nechejte ho na některém z parkovišť v okolí školy (nejezděte prosím až na dvůr školy).
Vlakem: Dojeďte na hlavní vlakové nádraží v Olomouci, pak přesedněte na tramvaj (číslo 1 nebo 4) a dojeďte tramvají na zastávku "Fakutní nemocnice" a pak přijďte ke škole, je to z této zastávky tak 3 minuty chůze, směrem do sídliště (ne k nemocnici), , cesta od zastávky tramvaje bude značená fáborky.
Autobusem: Přijeďte na hlavní autobusové nádraží Olomouc, pak sedněte na tramvaj (číslo 4) a dojeďte tramvají na zastávku "Fakutní nemocnice" a pak přijďte ke škole, je to z této zastávky tak 3 minuty chůze, směrem do sídliště (ne k nemocnici).
 
Pokud na místo konání akce pojedete z nádraží (ať už autobusového nebo vlakového) autobusem či tramvají, kupte si v automatu jízdenku za 14 Kč. Cesta z vlakového a autobusového nádraží ke škole trvá cca 25 minut (MHD + kousek pěšky).

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode